Rola hydroforu i pompy zatapialnej w usuwaniu brudnej wody.

Budowa własnego domu, to nie lada wydatek. Oprócz kupna działki, postawienia murów, wykończenia, właściciele zadbać muszą również o stworzenie odpowiedniej sieci wodno- kanalizacyjnej. W tym wypadku konieczny jest zakup odpowiedniej jakości hydroforu i pompy.

Hydrofor, to urządzenie, którego zadaniem jest utrzymanie stałego ciśnienia wody. Hydrofor wyposażony jest w specjalny zbiornik ciśnieniowy, presostat, zawór bezpieczeństwa, pompę. To właśnie, dzięki tym elementom w naszym kranie popłynie zdatna do spożycia woda. A co z brudną wodą i jej odprowadzaniem?

Tutaj sam hydrofor nie wystarczy należy dodatkowo zainwestować w odpowiednią pompę zatapialną. Pompę, która szybko, a co najważniejsze bezpiecznie będzie odprowadzać brudną wodę do specjalnego zbiornika. Podstawą tego rodzaju pompy jest wodoszczelna obudowa, dzięki której pompa umieszczana może być i w wodzie. Tego rodzaju pompy umieszczane są w specjalnych betonowych zbiornikach do których odprowadzane są ścieki i brudna woda.

Hydrofor i pompa zatapialna to niezbędne elementy każdej sieci wodno- kanalizacyjnej. To elementy, które sprawią, że Twoja instalacja wodno- kanalizacyjna będzie działać bez zarzutu.

Hydrofor, to urządzenie

pompę